Contact

Speellocatie 2018-2019:
IKC De Kubus, Irenestraat 3, 6651XK Druten
Opzeggen jaar abonnement kan tot en met 31 juli van elk jaar, daarna wordt deze automatisch verlengd met een jaar.
SCHAAKKARAVAAN Thijs Banken schaakkaravaan@svtornado.nl
Voorzitter Pieter van Dijk voorzitter@svtornado.nl 0487-518278
Secretaris Geert van Tongeren secretaris@svtornado.nl 0487-542282 / 06 22433881
Penningmeester Pascal Driessen penningmeester@svtornado.nl 0487-513898
bestuurslid Jurjo Hagen jurjo@svtornado.nl
bestuurslid Stan Jacobs stan@svtornado.nl
Jeugdcoördinator bestuur jeugdcoordinator@svtornado.nl positie vacant
IJSCOoördinator Truus de Groot ijsco@svtornado.nl
Schaaknacht Geert van Tongeren schaaknacht@svtornado.nl
Schoolschaken Pieter van Dijk schoolschaken@svtornado.nl
Ledenadministrateur Pieter van Dijk ledenadministrateur@svtornado.nl 0487-518278
Vertrouwenspersoon bestuur vertrouwenspersoon@svtornado.nl positie vacant
Webmaster Margreet Wevers webmaster@svtornado.nl
Teamleider KTC1 8-tal Marcel Lever KTC1-8tal@svtornado.nl
Teamleider KTC2 8-tal Pieter van Dijk KTC2-8tal@svtornado.nl
Teamleider KTC1 4-tal Gerrit Gerrits KTC1-4tal@svtornado.nl
Teamleider KTC2 4-tal Stan Lamers KTC2-4tal@svtornado.nl
Teamleider KTC3 4-tal Geert van Tongeren KTC3-4tal@svtornado.nl
Teamleider KTC4 4-tal Jurjo Hagen KTC4-4tal@svtornado.nl
Trainer Stap 1 Suzanne Scheepers stap1@svtornado.nl
Trainer Stap 2 Geert van Tongeren stap2@svtornado.nl
Trainer Stap 3 Pieter van Dijk stap3@svtornado.nl
Trainer Stap 4 en hoger Marcel Lever stap4@svtornado.nl