Contact

 

Speellocatie 2021-2022:
Mamre (naast kerk Protestantse Gemeente ), Kattenburg 59, 6651 AM Druten.
Parkeren kan schuin tegenover.
Opzeggen jaar abonnement kan tot en met 31 juli van elk jaar, daarna wordt deze automatisch verlengd met een jaar.
Contributie senioren : €80,– p/jaar en junioren : €70,– p/jaar.
SCHAAKKARAVAAN Thijs Banken schaakkaravaan@svtornado.nl
Voorzitter Pieter van Dijk  
Interim voorzitter Geert van Tongeren voorzitter@svtornado.nl 0642825552
Secretaris Kadir Arslan secretaris@svtornado.nl
Penningmeester Pascal Driessen penningmeester@svtornado.nl 0487-513898
bestuurslid Jurjo Hagen jurjo@svtornado.nl
bestuurslid Stan Jacobs stan@svtornado.nl 06 22433881
bestuurslid Geert van Tongeren geert@svtornado.nl
Jeugdcoördinator bestuur jeugdcoordinator@svtornado.nl positie vacant
IJSCOoördinator Geert van Tongeren ijsco@svtornado.nl
Schaaknacht Geert van Tongeren schaaknacht@svtornado.nl
Schoolschaken Geert van Tongeren schoolschaken@svtornado.nl
Ledenadministrateur Kadir Arslan ledenadministrateur@svtornado.nl 0487-518278
Vertrouwenspersoon bestuur vertrouwenspersoon@svtornado.nl positie vacant
Webmaster Margreet Wevers webmaster@svtornado.nl
Teamleider SVTornado  8-tal Geert van Tongeren SVTornado1-8tal@svtornado.nl