Bestuur

Speellocatie 2017-2018:
IKC De Kubus, Irenestraat 3, 6651XK Druten
Opzeggen jaar abonnement kan tot en met 31 juli van elk jaar, daarna wordt deze automatisch verlengd met een jaar.
JUBILEUM 50 JAAR 50jaar@svtornado.nl
Voorzitter Pieter van Dijk voorzitter@svtornado.nl 0487-518278
Secretaris Geert van Tongeren secretaris@svtornado.nl 0487-542282 / 06 22433881
Penningmeester Pascal Driessen penningmeester@svtornado.nl 0487-513898
bestuurslid Jurjo Hagen jurjo@svtornado.nl
bestuurslid Stan Jacobs stan@svtornado.nl
Jeugdcoördinator bestuur jeugdcoordinator@svtornado.nl positie vacant
IJSCOoördinator Truus de Groot ijsco@svtornado.nl
Schaaknacht Geert van Tongeren schaaknacht@svtornado.nl
Schoolschaken Pieter van Dijk schoolschaken@svtornado.nl
Ledenadministrateur Pieter van Dijk ledenadministrateur@svtornado.nl 0487-518278
Vertrouwenspersoon Karin Simon vertrouwenspersoon@svtornado.nl
Webmaster Margreet Wevers webmaster@svtornado.nl
Teamleider 1 Stan Jacobs team1@svtornado.nl
Teamleider 2J Thijs Banken team2@svtornado.nl 0487-591998
Teamleider 3 Kadir Arslan team3@svtornado.nl
Trainer Stap 1 Nick van Dijk stap1@svtornado.nl
Trainer Stap 2 Geert van Tongeren stap2@svtornado.nl 06-10563180
Trainer Stap 3 Pieter van Dijk stap3@svtornado.nl
Trainer Stap 4 en hoger Marcel Lever stap4@svtornado.nl