Bestuur

Speellocatie 2022-2023:
Mamre (naast kerk Protestantse Gemeente ), Kattenburt 59, 6651 AM Druten.
Parkeren kan schuin tegenover.
Opzeggen jaar abonnement kan tot en met 31 juli van elk jaar, daarna wordt deze automatisch verlengd met een jaar.
Contributie senioren : €80,– p/jaar en junioren : €70,– p/jaar.
SCHAAKKARAVAAN Thijs Banken schaakkaravaan@svtornado.nl
Voorzitter Pieter van Dijk voorzitter@svtornado.nl
Secretaris Kadir Arslan secretaris@svtornado.nl
Penningmeester Pascal Driessen penningmeester@svtornado.nl
bestuurslid Jurjo Hagen jurjo@svtornado.nl
bestuurslid Stan Jacobs stan@svtornado.nl
bestuurslid Geert van Tongeren geert@svtornado.nl
bestuurslid Ron Noppen ron@svtornado.nl
Jeugdcoördinator bestuur jeugdcoordinator@svtornado.nl positie vacant
IJSCOoördinator bestuur ijsco@svtornado.nl positie vacant
Schaaknacht Stan Jacobs schaaknacht@svtornado.nl
Schoolschaken Pieter van Dijk schoolschaken@svtornado.nl
Ledenadministrateur Kadir Arslan ledenadministrateur@svtornado.nl
Vertrouwenspersoon bestuur vertrouwenspersoon@svtornado.nl positie vacant
Webmaster Margreet Wevers webmaster@svtornado.nl
Teamleider SVTornado  8-tal Stan Jacobs SVTornado1-8tal@svtornado.nl
Trainer Stap 1 Suzanne Scheepers stap1@svtornado.nl
Trainer Stap 2 Len Brands stap2@svtornado.nl
Trainer Stap 3 Stan Jacobs stap3@svtornado.nl
Trainer Stap 4 en hoger Marcel Lever stap4@svtornado.nl