Bestuur

Speellocatie 2020-2021:
Mamre (naast kerk Protestantse Gemeente ), Kattenburt 59, 6651 AM Druten.
Parkeren kan schuin tegenover.
Opzeggen jaar abonnement kan tot en met 31 juli van elk jaar, daarna wordt deze automatisch verlengd met een jaar.
Contributie senioren : €80,– p/jaar en junioren : €70,– p/jaar.
SCHAAKKARAVAAN Thijs Banken schaakkaravaan@svtornado.nl
Voorzitter Pieter van Dijk voorzitter@svtornado.nl 0487-518278
Secretaris Kadir Arslan secretaris@svtornado.nl
Penningmeester Pascal Driessen penningmeester@svtornado.nl 0487-513898
bestuurslid Jurjo Hagen jurjo@svtornado.nl
bestuurslid Stan Jacobs stan@svtornado.nl
bestuurslid Geert van Tongeren geert@svtornado.nl 0487-542282 / 06 22433881
Jeugdcoördinator bestuur jeugdcoordinator@svtornado.nl positie vacant
IJSCOoördinator Geert van Tongeren ijsco@svtornado.nl
Schaaknacht Geert van Tongeren schaaknacht@svtornado.nl
Schoolschaken Pieter van Dijk schoolschaken@svtornado.nl
Ledenadministrateur Pieter van Dijk ledenadministrateur@svtornado.nl 0487-518278
Vertrouwenspersoon bestuur vertrouwenspersoon@svtornado.nl positie vacant
Webmaster Margreet Wevers webmaster@svtornado.nl
Teamleider SVTornado  8-tal Geert van Tongeren SVTornado1-8tal@svtornado.nl
Trainer Stap 1 Suzanne Scheepers stap1@svtornado.nl
Trainer Stap 2 Geert van Tongeren stap2@svtornado.nl
Trainer Stap 3 Len Brands stap3@svtornado.nl
Trainer Stap 4 en hoger Marcel Lever stap4@svtornado.nl