Peter Geurts wint medaille op internet schaaksite

Op internet zijn er talloze websites waar je on-line kunt schaken. Op http://www.online-schaken.nl/ zijn steeds meer schakers te vinden van Tornado. Zo heb je Peter 2555 (Peter Geurts) die daar inmiddels al een respectabele rating heeft bereikt van boven de 1800. Hij speelt daar ook toernooien en heeft er vorige week een medaille gewonnen. De webmaster van Tornado schaakt er onder de naam Geert64. Maar ook andere leden van Tornado zijn erg actief op deze internet schaaksite. Neem er eens een kijkje. Je kunt tegen 6 tegenstanders spelen zonder kosten, dus geheel gratis. Voor slechts 6 euro per jaar kun je 18 partijen “tegelijk” spelen. Als we er nog 1 of 2 leden van Tornado bij krijgen, kunnen we daar een eigen team gaan vormen.

Plaats een reactie