Programma bekercompetitie

Hallo schakers,

We zitten bijna aan de kerstdis, maar ik wil jullie toch vast even informeren over de eerste schaakavond in het nieuwe jaar. Op vrijdag 2 januari 2015 staat namelijk de tweede ronde van de Bekercompetitie op het programma. Voor degene die in de eerste ronde zijn uitgeschakeld of die niet meedoen is er de mogelijkheid om deel te nemen aan de rapid-met-tijdhandicapcompetitie. En toeschouwen mag natuurlijk ook altijd.

Maar dat zien we dan wel. Voor alle duidelijkheid zet ik hieronder nog even alle partijen zoals die uit het schema en de uitslagen zijn gevormd:

1. Rijk-Pieter Hofstede – Ronald den Ouden

2. Jarno van Gelder * – Ton Wouters

3. Albert Aalbers – Jurjo Hagen *

4. Marcel Lever – Geert Smulders-Dinh

5. Stan Jacobs – Geert van Tongeren

6. Pieter van Dijk – Kadir Arslan

7. Len Brands – Thijs Banken

8. Coendert Vleeming – Jan de Haas

Mocht je 3 januari niet kunnen overleg dan even met je tegenstander voor een andere datum. De partijen moeten uiterlijk 1 maart gespeeld zijn!

* Van Jarno en Jurjo  is mij bekend dat zij er 2 januari niet zullen zijn. Verzoek aan hen (en/of hun tegenspeler) om even samen een alternatieve datum te prikken! Laat mij ook even weten wanneer er wordt gespeeld, dan kan ik daar rekening mee houden.

Fijne feestdagen en graag tot 2 januari

Stan Jacobs, intern competitieleider

 

Bijlage: Speelschema Bekercompetitie na ronde 1def