Halve finales bekend!

Vrjidag 15 mei vielen de laatste twee beslissingen in de bekercompetitie. Thijs Banken en Jan de Haas moesten twee rapidpartijen spelen om te bepalen wie in de halve finale tegen Stan Jacobs mag aantreden. Uiteindelijk bewees Jan in beide partijen dat hij beter met een kortere tijd kan omgaan dan Thijs (2-0). Op vrijdag 29 mei zullen Jan en Stan (leuke naam voor een nieuw duo?) de degens kruisen in de halve finale.

De andere halve finale zal gaan tussen Marcel Lever en Rijk-Pieter Hofstede. Ton Wouters wist de reguliere partij deze avond nog wel keurig naar remise te brengen, maar in de twee rapidpartijen bleek Rijk-Pieter de betere.

Hieronder vinden jullie de link naar het schema van de bekercompetitie.

De halve finalepartijen zijn dus:
1. Marcel Lever – Rijk-Pieter Hofstede én

2. Stan Jacobs – Jan de Haas

Speelschema Bekercompetitie halvefinales