Zoals wellicht al bekend bij velen, is de KNSB bezig met het veranderen van de opzet van de Landelijke competitie, waaronder de Meesterklasse. Een van de nieuwe initiatieven is het uitdelen van 10 wildcarts voor teams die spelen in de lagere klassen van de regionale bonden. Dit doen ze door middel van loting. Tornado 3 is 1 van de gelukkigen die hiervoor zijn uitgeloot. Nadeel is wel dat de reisafstanden veel groter gaan worden. Zo kan het zijn dat ze de ene keer in Groningen moeten spelen en een andere ronde in Amsterdam of bijvoorbeeld Maastricht.
Teamleider Geert van Tongeren ziet hier geen probleem in. Wel vind hij het vervelend dat hij met zijn auto slechts 1 speler mee kan nemen naar een uit-wedstrijd. “Als Rob van der Spek niet kan rijden hebben we dus wel een vervoersprobleempje. Maar de wedstrijden zijn altijd op de zaterdagen en beginnen pas om 13.00 uur. Van Anton van Kouwen is het bekend dat hij graag fietst en Hermie Wolvers heeft een prima scooter. Als zij dus bijtijds vertrekken uit het Land van Maas en Waal moeten ze op tijd kunnen zijn op de speellocatie”. Aldus teamleider Geert van Tongeren.
Het hoge niveau van de tegenstanders kan wel lastig gaan worden maar teamleider Geert van Tongeren ziet hier ook geen onoverkomelijke problemen:”wij mogen dan misschien de zwakkere zijn maar de kans is groot dat ze ons dan gaan onderschatten en fouten maken. Zo heeft ieder nadeel zijn voordeel. Om te winnen hebben we maar 1 punt meer nodig dan onze tegenstanders en wat is nou 1 punt? De tegenstanders zullen het pas gaan zien als ze het doorhebben. Wij zien het volgende seizoen met alle vertrouwen tegemoet”. Aldus de teamleider van Tornado 3.