Stand van zaken Jurjo Hagen Bekercompetitie

In de tweede ronde van de Jurjo Hagen Bekercompetitie zijn inmiddels vier van de acht partijen gespeeld. In drie gevallen is ook al een winnaar bekend. Alleen Stan Jacobs en John Alblas zullen nog in twee rapidpartijen (en eventueel twee snelschaakpotjes) moeten uitmaken wie naar de volgende ronde mag.

Marcel Lever, Rijk-Pieter Hofstede en Kadir Arslan zijn al zeker dat hun naam straks in een balletje gaat. Hieronder vinden jullie de uitslagen en de nog te spelen partijen. Nogmaals het verzoek aan de spelers om onderling een datum te prikken en mij zo snel mogelijk te informeren over de uitslag. Op vrijdag 23 februari zal de loting voor de kwartfinale plaatsvinden.

Stan Jacobs, wedstrijdleider

Uitslagen (en loting) 2e ronde Jurjo Hagen Bekercompetitie

Rijk-Pieter Hofstede Stan Arts 1 – 0
Jan de Haas Femke Janssen  1 – 0 (forfait)
Stan Jacobs John Alblas ½ – ½
(Stan wint barrage: 1-1; 2-0)
Mike Rauwerdink Marcel Lever 0 – 1
Patrick Wijono Michiel van Deursen  0 – 1 (forfait)
Kadir Arslan Dick Jansen ½ – ½
(Kadir wint barrage: 2-0)
Pieter van Dijk Bart van Enckevort  1 – 0 (forfait)
Wim Claus Ivan Engelen  1 – 0 (forfait)