Loting ronde 2 Jurjo Hagen bekercompetitie

Op vrijdag 21 december is door de naamgever de loting verricht voor de 2e ronde van de Jurjo Hagen bekercompetitie.
Met wat hulp van andere schakers werden de 8 partijen voor de volgende ronde verricht. Omdat er van drie partijen geen uitslag was doorgegeven, is hiervoor ook geloot. Hieronder vinden jullie de uitslag van de loting. De partijen worden in principe gespeeld op vrijdag 4 januari 2019. Maar in onderling overleg kan ook op een andere dag gespeeld wordt. Uiterste speeldatum is: vrijdag 1 februari 2019.

UITSLAG LOTING JURJO HAGEN BEKERCOMPETITIE

Ronde 2

1. Dick Jansen Pieter van Dijk
2. Geert van Tongeren 1 – 0 Stan Jacobs
3. Tim van de Pol Pascal Driessen
4. John Alblas 1 – 0 Anton van Kouwen
5. Gerald Driessen 1 – 0 (forf.) Femke Janssen
6. Tijn Gerrits Stijn Groot
7. Marcel Lever 1 – 0 Jan de Haas
8. Jurjo Hagen Stan Arts