Zweten achter het bord tijdens eerste Zomerschaak

Vorige week woensdag, 24 juli, werd het Zomerschaak 2019 afgetrapt bij café De Bever in Beneden-Leeuwen. Door de extreme warmte waren slechts zeven schakers afgereisd om de strijd aan te gaan. Er werden ondanks de tropische temperaturen vier ronden gespeeld.

Uiteindelijk bleek Michiel van Deursen zijn hoofd het best koel te kunnen houden. Met 10 punten bleef hij de achtervolgers Stan Jacobs, Marel Lever en Jurjo Hagen (9 punten) net voor. Na loting werden Stan en Marcel tot respectievelijk nummer 2 en 3 gekozen. Zij beginnen, net als Michiel komende woensdag weer op nul.

Hopelijk komen er morgen meer mensen opdagen, zeker nu de temperatuur weer naar wat normaler waarden gaat dalen…. Aarzel dus nu, want voor gezelligheid, een lekker potje bier en – schaken moet je gewoon bij De Bever zijn op woensdagavond! Aanvang 20 uur!!

En anders is er op donderdagavond nog een kans bij de buren van Koningswaal!

De volledige stand van avond 1:

  1. Michiel van Deursen 10
  2. Stan Jacobs                  9
  3. Marcel Lever                9
  4. Jurjo Hagen                 9
  5. Arnold Hoekstra         8
  6. Wim Nijs                      6
  7. Geert van Tongeren   5