Weggeefschaak is zo makkelijk nog niet… maar wel LEUK!!

Gelukkig konden we afgelopen vrijdag eindelijk weer eens schaken met Sinterklaas, oftewel Pietenschaak. Er waren 15 enthousiaste kinderen aanwezig die een klein toernooitje Weggeefschaak speelden. Tijdens en tussen de partijen door kon er gesmikkeld worden van de pepernoten en ander strooigoed. De kinderen lieten het zich goed smaken. Maar op het schaakbord lieten ze zich ook niet onbetuigd. Er werd fanatiek geslagen om maar zo snel mogelijk van de stukken af te komen.  Dat lijkt allemaal eenvoudig, maar het valt nog niet mee om als eerste al je materiaal weg te geven 😉

Voor zover we het konden zien was het een geslaagde avond, er waren veel blije en enthousiaste kinderen aan het spelen.

Aan het eind van de avond was er voor iedereen nog een klein presentje. en daarmee konden de kids het sinterklaasweekend in. Vrijdag 9 december is er weer gewoon les.