Jeugdcompetitie ronde 8

Er waren weer spannende partijen en leuke matjes vanavond in de jeugdcompetitie. Hieronder de uitslagen en nieuwe stand.

 

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 15 december 2023

WIT ZWART UITSLAG
Matthijs Leenders Luc Tieleman 0-1
Ivan Wijono Pars Aslan 1-0
Sem Gijsbers Sami Aslan 0-1
Esther Ye Nero Scherpenborg 0-1
Ties van de Geijn Ian Ye 0-1
Elisa Aslan Phum Jem Sengers 1-0
Jens Janssen Steenberg Stefan Engelen 0-1
Mitchell Bongers Juul van den Boom 0-1
Tijl van Wees Afwezig met geldige reden
Emma Leenders Afwezig met geldige reden
Borna Ebrahimmalek Afwezig met geldige reden
Bardis Ebrahimmalek Afwezig met geldige reden
Geert van Schuylenborgh Afwezig met geldige reden
Niels Jamie van de Laar Afwezig met geldige reden
Charlotte Leenders Afwezig met geldige reden
Jules Joha Afwezig met geldige reden
Job Dingemans Afwezig met geldige reden
Tigran Afwezig met geldige reden
David Afwezig met geldige reden
James Turner Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8

NR NAAM PUNTEN WA GSP GW RM VL AF PERC WP SB KL AL ON NG NBS ZK
1 Ivan Wijono 279,00 45 8 7 0 1 0 87,5 35,5 31 0 1W 0 0 0 0
2 James Turner 252,00 44 5 4 1 0 0 90,0 24,5 21,75 -1 1W 0 3 0 0
3 Luc Tieleman 227,50 43 7 6 0 1 0 85,7 26,5 19,5 1 1Z 0 1 0 0
4 Nero Scherpenborg 191,00 42 8 5 1 2 0 68,8 30,5 15,25 0 2Z 0 0 0 0
5 Sami Aslan 166,00 41 8 5 0 3 0 62,5 33 15,5 0 1Z 0 0 0 0
6 Matthijs Leenders 143,00 40 6 3 0 3 0 50,0 24 6,5 2 3W 0 2 0 0
7 Esther Ye 132,00 39 8 4 0 4 0 50,0 31 9 0 1W 0 0 0 0
8 Emma Leenders 125,50 38 5 1 1 3 0 30,0 16 3,25 1 1W 1 2 0 0
9 Pars Aslan 123,00 37 8 4 1 3 0 56,3 27 10,75 0 1Z 0 0 0 0
10 Bardis Ebrahimmalek 113,00 36 6 3 0 3 0 50,0 13 4,5 0 1Z 0 2 0 0
11 Juul van den Boom 109,50 35 5 3 0 2 0 60,0 14 5,5 -1 1Z 0 3 0 0
12 Niels Jamie van de Laar 106,00 34 6 3 0 3 0 50,0 19 7 0 1Z 0 2 0 0
13 Tijl van Wees 106,00 33 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 -1 1Z 1 6 0 0
14 Sem Gijsbers 103,00 32 7 3 0 4 0 42,9 27,5 9 1 2W 0 1 0 0
15 Borna Ebrahimmalek 99,00 31 6 2 1 3 0 41,7 21,5 7,25 0 2Z 0 2 0 0
16 Ian Ye 94,50 30 8 3 2 3 0 50,0 15 6,5 0 1Z 0 0 0 0
17 Job Dingemans 94,00 29 2 1 0 1 0 50,0 10 4 0 1Z 1 5 0 0
18 Elisa Aslan 92,00 28 7 3 0 4 0 42,9 19 6,5 -1 1W 1 0 0 0
19 Ties van de Geijn 90,00 27 6 2 0 4 0 33,3 18 4 0 1W 0 2 0 0
20 Charlotte Leenders 87,50 26 5 2 0 3 0 40,0 18 4,5 -1 1Z 0 3 0 0
21 Jules Joha 80,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 1 7 0 0
22 Tigran 75,00 24 2 1 0 1 0 50,0 5 3 2 2W 0 6 0 0
23 Stefan Engelen 73,50 23 5 2 0 3 0 40,0 12 2,5 -1 2Z 0 3 0 0
24 Mitchell Bongers 66,50 22 6 1 1 4 0 25,0 21 3 0 2W 1 1 0 0
25 Jens Janssen Steenberg 54,00 21 6 1 1 4 0 25,0 17 3 0 2W 0 2 0 0
26 Phum Jem Sengers 49,00 20 6 1 0 5 0 16,7 12 0 -2 3Z 1 1 0 0
27 David 28,50 19 2 0 0 2 0 0,0 4 0 0 1W 0 6 0 0
28 Geert van Schuylenborgh 27,00 18 1 0 0 1 0 0,0 3 0 1 1W 0 7 0 0