Stappencompetitie jeugd

Vanavond weer een avond Stappencompetitie voor de jeugd. Hieronder de uitslagen van de twee poules en de nieuwe standen.

Het overzicht voor ronde 6 van Stap 1+2 , gespeeld op 19 januari 2024

WIT ZWART UITSLAG
Pars Aslan Tigran ½-½
Esther Ye Ties van de Geijn 0-1
Jens Janssen Steenberg Ian Ye 0-1
Stefan Engelen Juul van den Boom 0-1
Mitchell Bongers Elisa Aslan afg
Kees Davit 1-0
Borna Ebrahimmalek Afwezig met geldige reden
Bardis Ebrahimmalek Afwezig met geldige reden
Geert van Schuylenborgh Afwezig met geldige reden
Phum Jem Sengers Oneven

Ranglijst Stap 1 en 2 bijgewerkt t/m ronde 6

NR NAAM PUNTEN WA GSP GW RM VL AF PERC WP SB KL AL ON NG NBS ZK
1 Tigran 80,50 24 3 2 1 0 0 83,3 5 3,5 1 1Z 0 3 0 0
2 Pars Aslan 74,00 23 5 2 2 1 0 60,0 13 7,5 1 1W 0 1 0 0
3 Juul van den Boom 69,00 22 5 3 1 1 0 70,0 11,5 7,5 1 1Z 0 1 0 0
4 Ties van de Geijn 65,00 21 4 3 0 1 0 75,0 8,5 6,5 0 1Z 0 2 0 0
5 Bardis Ebrahimmalek 64,00 20 4 2 1 1 0 62,5 10,5 6,25 0 2Z 0 2 0 0
6 Esther Ye 63,00 19 5 2 1 2 0 50,0 14 7,75 1 1W 0 1 0 0
7 Stefan Engelen 59,00 18 5 2 0 3 0 40,0 13,5 4,5 1 1W 1 0 0 0
8 Borna Ebrahimmalek 55,00 17 4 3 0 1 0 75,0 7,5 5 0 2W 0 2 0 0
9 Mitchell Bongers 39,50 16 5 2 0 2 1 40,0 8,5 1 -1 1W 0 1 0 0
10 Elisa Aslan 37,67 15 6 2 0 3 1 33,3 14,5 4 -2 2Z 0 0 0 0
11 Kees 31,50 14 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 5 0 0
12 Ian Ye 24,50 13 5 2 0 3 0 40,0 10,5 1 -1 1Z 0 1 0 0
13 Geert van Schuylenborgh 21,00 12 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 6 0 0
14 Davit 18,00 11 3 0 0 3 0 0,0 5,5 0 -1 1Z 0 3 0 0
15 Phum Jem Sengers 18,00 10 2 0 0 2 0 0,0 3 0 -2 2Z 1 2 0 0
16 Jens Janssen Steenberg 14,00 9 5 1 0 4 0 20,0 9 0 1 1W 0 1 0 0

 

Overzicht voor ronde 6 Stap 3+ hoger , gespeeld op 19 januari 2024

WIT ZWART UITSLAG
Emma Leenders Charlotte Leenders 1-0
James Turner Sami Aslan 1-0
Luc Tieleman Matthijs Leenders 0-1
Niels Jamie Brouns Sem Gijsbers 0-1
Ivan Wijono Afwezig met geldige reden
Tijl van Wees Afwezig met geldige reden
Nero Scherpenborg Afwezig met geldige reden
Job Dingemans Afwezig met geldige reden

Ranglijst Stap 3+ bijgewerkt t/m ronde 6

NR NAAM PUNTEN WA GSP GW RM VL AF PERC WP SB KL AL ON NG NBS ZK
1 James Turner 72,00 18 4 4 0 0 0 100,0 10 10 0 1W 0 2 0 0
2 Sem Gijsbers 53,50 17 5 4 0 1 0 80,0 11 7 -1 2Z 0 1 0 0
3 Matthijs Leenders 45,50 16 5 3 0 2 0 60,0 12 6 -1 2Z 0 1 0 0
4 Sami Aslan 37,00 15 6 4 0 2 0 66,7 11 4 0 1Z 0 0 0 0
5 Nero Scherpenborg 35,00 14 4 2 0 2 0 50,0 11 3 0 1W 0 2 0 0
6 Luc Tieleman 30,00 13 4 2 0 2 0 50,0 9 2 0 1W 0 2 0 0
7 Emma Leenders 19,50 12 5 2 0 3 0 40,0 10 0 1 1W 0 1 0 0
8 Ivan Wijono 18,00 11 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 6 0 0
9 Tijl van Wees 16,50 10 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 6 0 0
10 Job Dingemans 15,00 9 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 6 0 0
11 Charlotte Leenders 8,00 8 4 0 0 4 0 0,0 13 0 0 1Z 0 2 0 0
12 Niels Jamie Brouns 0,00 7 5 0 0 5 0 0,0 14 0 1 1W 0 0 0 0