Jeugdcompetitie ronde 11

Maar liefst 12 partijen deze avond en enkele verrassende uitslagen, ook ronde 10 uitslagen vermeld.

Klik verder….

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 2 februari 2024

WIT ZWART UITSLAG
Sami Aslan Ivan Wijono 1-0
Emma Leenders Sem Gijsbers 0-1
Bardis Ebrahimmalek Tigran 1-0
James Turner Luc Tieleman 0-1
Nero Scherpenborg Matthijs Leenders 0-1
Phum Jem Sengers Jens Janssen Steenberg 0-1

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 25 februari 2024

WIT ZWART UITSLAG
Sami Aslan Pars Aslan 0-1
Sem Gijsbers Matthijs Leenders 1-0
Esther Ye Emma Leenders 1-0
Borna Ebrahimmalek Niels 1-0
Niels Jamie van de Laar Ian Ye 1-0
Nero Scherpenborg Luc Tieleman 1-0
Juul van den Boom Stefan Engelen ½-½
Jens Janssen Steenberg Bardis Ebrahimmalek 0-1
Tigran Ties van de Geijn 1-0
Thieu Phum Jem Sengers 0-1
Janna David 0-1
Guus van Dijk Elisa Aslan 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11

NR NAAM PUNTEN WA GSP GW RM VL AF PERC WP SB KL AL ON NG NBS ZK
1 Ivan Wijono 326,50 48 9 7 0 2 0 77,8 49,5 39 -1 1Z 0 1 0 0
2 Luc Tieleman 300,00 47 9 7 0 2 0 77,8 41 27,5 -1 3Z 0 1 0 0
3 James Turner 267,00 46 6 4 1 1 0 75,0 35,5 25,25 0 2W 0 4 0 0
4 Nero Scherpenborg 253,00 45 10 6 1 3 0 65,0 46,5 26,25 2 2W 0 0 0 0
5 Sami Aslan 233,00 44 10 6 0 4 0 60,0 52,5 28,5 2 2W 0 0 0 0
6 Pars Aslan 216,50 43 9 5 1 3 0 61,1 38 18,25 -1 2Z 0 1 0 0
7 Sem Gijsbers 200,00 42 9 5 0 4 0 55,6 38 16,5 1 1W 0 1 0 0
8 Esther Ye 194,50 41 9 5 0 4 0 55,6 37,5 13,5 1 2W 0 1 0 0
9 Matthijs Leenders 190,00 40 8 4 0 4 0 50,0 38,5 15 0 2Z 0 2 0 0
10 Niels Jamie van de Laar 183,50 39 7 4 0 3 0 57,1 25,5 11,5 1 1W 0 3 0 0
11 Bardis Ebrahimmalek 174,00 38 8 5 0 3 0 62,5 20,5 10 0 1Z 0 2 0 0
12 Borna Ebrahimmalek 157,50 37 7 3 1 3 0 50,0 27,5 8,75 1 1W 0 3 0 0
13 Juul van den Boom 150,50 36 6 3 1 2 0 58,3 19,5 7,75 0 1W 0 4 0 0
14 Elisa Aslan 136,50 35 8 3 0 5 0 37,5 25 7,5 -2 1Z 1 1 0 0
15 Ian Ye 124,50 34 9 3 2 4 0 44,4 22 8,5 -1 2Z 0 1 0 0
16 Emma Leenders 120,50 33 7 1 1 5 0 21,4 31 5,25 1 1Z 1 2 0 0
17 Job Dingemans 113,00 32 2 1 0 1 0 50,0 11 4 0 1Z 1 7 0 0
18 Ties van de Geijn 110,50 31 7 2 0 5 0 28,6 26 6 -1 1Z 0 3 0 0
19 Mitchell Bongers 109,50 30 6 1 1 4 0 25,0 24,5 4 0 2W 1 3 0 0
20 Tigran 108,50 29 4 2 0 2 0 50,0 14 7 2 1W 0 6 0 0
21 Stefan Engelen 107,50 28 6 2 1 3 0 41,7 19,5 6,25 -2 3Z 0 4 0 0
22 Charlotte Leenders 106,00 27 5 2 0 3 0 40,0 22 5,5 -1 1Z 0 5 0 0
23 Tijl van Wees 89,50 26 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 -1 1Z 1 8 0 0
24 Jens Janssen Steenberg 88,50 25 8 2 1 5 0 31,3 28,5 6 0 1W 0 2 0 0
25 Phum Jem Sengers 77,50 24 8 2 0 6 0 25,0 17 1 -2 1Z 1 1 0 0
26 David 75,00 23 3 1 0 2 0 33,3 5,5 0 -1 1Z 1 6 0 0
27 Guus van Dijk 63,50 22 1 1 0 0 0 100,0 3 3 1 1W 0 10 0 0
28 Jules Joha 60,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 1 9 0 0
29 Thieu 31,50 20 1 0 0 1 0 0,0 2 0 1 1W 0 10 0 0
30 Janna 30,00 19 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 10 0 0
31 Niels 27,00 18 1 0 0 1 0 0,0 3,5 0 -1 1Z 0 10 0 0
32 Geert van Schuylenborgh 25,50 17 1 0 0 1 0 0,0 5 0 1 1W 0 9 0 0