Stappencompetitie ronde 9 (Stap 1-2 en Stap 3-4)

De stappencompetitie was toe aan ronde 9. Hieronder de uitslagen en de nieuwe stand.


Stap 1-2:

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 5 april 2024

WIT ZWART UITSLAG
Esther Ye Phum Jem Sengers 1-0
Borna Ebrahimmalek Juul van den Boom 0-1
Bardis Ebrahimmalek Tigran 1-0
Elisa Aslan Pars Aslan 1-0
Ian Ye Niels 0-1
Stefan Engelen Mitchell Bongers 1-0
Janna Thieu 0-1
Geert van Schuylenborgh Afwezig met geldige reden
Ties van de Geijn Afwezig met geldige reden
Jens Janssen Steenberg Afwezig met geldige reden
Kees Afwezig met geldige reden
Lene Afwezig met geldige reden
Guus van Dijk Afwezig met geldige reden
Davit Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

NR NAAM PUNTEN WA GSP GW RM VL AF PERC WP SB KL AL ON NG NBS ZK
1 Juul van den Boom 191,50 33 8 6 1 1 0 81,3 30,5 23,5 0 2Z 0 1 0 0
2 Pars Aslan 159,00 32 8 4 2 2 0 62,5 33 19,5 0 1Z 0 1 0 0
3 Stefan Engelen 149,00 31 8 5 0 3 0 62,5 29,5 14,5 0 1W 1 0 0 0
4 Esther Ye 139,00 30 8 4 1 3 0 56,3 29,5 16,25 0 1W 0 1 0 0
5 Bardis Ebrahimmalek 136,00 29 6 3 1 2 0 58,3 24,5 10,75 2 2W 0 3 0 0
6 Tigran 134,50 28 6 3 1 2 0 58,3 24,5 12 0 1Z 0 3 0 0
7 Elisa Aslan 119,67 27 9 4 0 4 1 44,4 30,5 12 1 3W 0 0 0 0
8 Ties van de Geijn 115,00 26 5 3 0 2 0 60,0 17,5 8,5 1 1W 0 4 0 0
9 Borna Ebrahimmalek 107,00 25 6 3 0 3 0 50,0 23 8 0 1W 0 3 0 0
10 Jens Janssen Steenberg 83,00 24 6 2 0 4 0 33,3 13 2 0 1Z 1 2 0 0
11 Niels 76,50 23 3 2 0 1 0 66,7 11 6 -1 1Z 0 6 0 0
12 Mitchell Bongers 76,00 22 7 2 0 4 1 28,6 22 2 -1 1Z 0 2 0 0
13 Phum Jem Sengers 68,00 21 4 1 0 3 0 25,0 8,5 0 -2 1Z 1 3 0 0
14 Ian Ye 55,00 20 8 2 0 6 0 25,0 26,5 3 0 1W 0 1 0 0
15 Kees 41,50 19 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 8 0 0
16 Lene 41,00 18 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 8 0 0
17 Guus van Dijk 38,50 17 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 8 0 0
18 Thieu 36,50 16 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 7 0 0
19 Davit 32,50 15 5 0 0 5 0 0,0 8,5 0 -1 1W 1 3 0 0
20 Geert van Schuylenborgh 24,00 14 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 9 0 0
21 Janna 21,00 13 2 0 0 2 0 0,0 2 0 0 1W 0 7 0  

 

Stap 3 en hoger

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 5 april 2024

WIT ZWART UITSLAG
Sami Aslan Matthijs Leenders 0-1
Sem Gijsbers Emma Leenders 1-0
Nero Scherpenborg Niels Jamie Brouns 0-1
Luc Tieleman Charlotte Leenders 0-1
Ivan Wijono Afwezig met geldige reden
James Turner Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

NR NAAM PUNTEN WA GSP GW RM VL AF PERC WP SB KL AL ON NG NBS ZK
1 Sem Gijsbers 74,00 15 7 6 0 1 0 85,7 25 21 1 2W 0 2 0 0
2 Matthijs Leenders 67,50 14 8 6 0 2 0 75,0 28 19 0 1Z 0 1 0 0
3 James Turner 64,50 13 5 4 0 1 0 80,0 20 14 -1 1Z 0 4 0 0
4 Nero Scherpenborg 44,00 12 7 3 0 4 0 42,9 24 11 1 2W 0 2 0 0
5 Luc Tieleman 38,00 11 7 3 0 4 0 42,9 25 9 1 1W 0 2 0 0
6 Sami Aslan 35,00 10 9 4 0 5 0 44,4 34 9 1 2W 0 0 0 0
7 Emma Leenders 30,50 9 8 3 0 5 0 37,5 31 6 -2 3Z 0 1 0 0
8 Niels Jamie Brouns 26,00 8 7 2 0 5 0 28,6 23 4 -1 2Z 1 0 0 0
9 Charlotte Leenders 20,00 7 6 1 0 5 0 16,7 22 3 0 1Z 0 3 0 0
10 Ivan Wijono 10,50 6 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 9 0 0