Slotavond met DUO-schaak

Traditiegetrouw werd het schaakjaar afgesloten met de uitreiking van alle stappendiploma’s en de bekers voor de kampioenen van de verschillende competities. Hieraan vooraf spelen we, ook al bijna een traditie,  een aantal rondes DUO-schaak. Dat is schaken met zijn tweeen tegen andere tweetallen, waarbij je om-en-om een zet doet. Maarrrrr overleggen mag niet!! En dat is best lastig. Na vier rondjes was het tijd en was de uitslag bekend.

De DUO-schaakcompetitie werd gewonnen door Rijk Pieter en Len. Deze ervaren rotten in het schaakvak begonnen met een toren minder, maar wisten desondanks allevier hun partijen te winnen. Tweede werd het gelegenheidsduo Thieu en Arie. Op de derde plek vonden we drie duo’s. Zowel Suzan en Pieter, Niels en Anne als Susanne en Stefan wisten drie keer te winnen.